Zamek w Krasiczynie będzie w niedzielę, 4 września, gospodarzem Biesiady Galicyjskiej, odbywającej się w ramach XIV Festiwalu Galicja.
Początek imprezy o godz. 14.00. W programie m.in.: podróż w czasie z udziałem Sarmatów (szlacheckie powiatnie, pokaz fechtunku i walk, występ zespołu ludowego Krasiczanki, kresowe jadło i napitki, stoiska twórców ludowych i rękodzielników, tory łucznicze dla dzieci i dorosłych. O 18.30 wystąpi zespół bluesowo-rockowy East Beat ze Słowacji. Wstęp: 10 zł (ulgowy – 5 zł).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.>>(szlacheckie powiatnie...<<Co to ma być?!Chyba powinno być "powitanie" !!!Ech... co strona tego nieszczęsnego "Życia..." to obciach a w zasadzie nawet nie obciach - to kompromitacja redaktorów.
>>(szlacheckie powiatnie...<<Co to ma być?!Chyba powinno być "powitanie" !!!Ech... co strona tego nieszczęsnego "Życia..." to obciach a w zasadzie nawet nie obciach - to kompromitacja redaktorów.