Wiele atrakcji na okres ferii zimowych przygotowano w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Żurawicy.
W pierwszym tygodniu [paywall]ferii młodzież uczestniczyła m.in. w zajęciach strzeleckich organizowanych na strzelnicy LOK w Przemyślu, gdzie pod okiem instruktorów odbywała się nauka strzelania z broni pneumatycznej. Organizowano także zajęcia rekreacyjno-sportowe na hali sportowej, wyjazdy na basen i do kina. Zajęcia przygotowali i prowadzili nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1.
Swoje warsztaty prowadziła działająca w tej placówce Harcerska Orkiestra Dęta. W zajęciach muzycznych, prowadzonych przez kapelmistrza Jana Łaskarzewskiego oraz Jacka Łaskarzewskiego i Tomasza Łaskarzewskiego, uczestniczyło 50 młodych muzyków. Przygotowywano nowe utwory oraz doskonalono interpretację tych wykonywanych dotychczas.
Wszyscy uczestnicy zimowiska korzystali z przygotowanych w stołówce szkolnej posiłków.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam propozycję, aby w przyszłości nagłośnić, że coś się dzieje na feriach w szkole, żeby dzieci z gminy (niekoniecznie uczęszczajace do tej szkoły) mogły wziąć udział w tych atrakcjach.
Mam propozycję, aby w przyszłości nagłośnić, że coś się dzieje na feriach w szkole, żeby dzieci z gminy (niekoniecznie uczęszczajace do tej szkoły) mogły wziąć udział w tych atrakcjach.