Reklama

Ferie na sportowo i muzycznie

04/02/2018 14:00

Wiele atrakcji na okres ferii zimowych przygotowano w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Żurawicy.

W pierwszym tygodniu [paywall]ferii młodzież uczestniczyła m.in. w zajęciach strzeleckich organizowanych na strzelnicy LOK w Przemyślu, gdzie pod okiem instruktorów odbywała się nauka strzelania z broni pneumatycznej. Organizowano także zajęcia rekreacyjno-sportowe na hali sportowej, wyjazdy na basen i do kina. Zajęcia przygotowali i prowadzili nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1.

Swoje warsztaty prowadziła działająca w tej placówce Harcerska Orkiestra Dęta. W zajęciach muzycznych, prowadzonych przez kapelmistrza Jana Łaskarzewskiego oraz Jacka Łaskarzewskiego i Tomasza Łaskarzewskiego, uczestniczyło 50 młodych muzyków. Przygotowywano nowe utwory oraz doskonalono interpretację tych wykonywanych dotychczas.

Wszyscy uczestnicy zimowiska korzystali z przygotowanych w stołówce szkolnej posiłków.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ff - niezalogowany 2018-02-06 19:09:17

    Mam propozycję, aby w przyszłości nagłośnić, że coś się dzieje na feriach w szkole, żeby dzieci z gminy (niekoniecznie uczęszczajace do tej szkoły) mogły wziąć udział w tych atrakcjach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości