Reklama

Filmowcy kręcili też w świetlicy w Krzywczy

10/03/2018 11:00

Sala świetlicy wiejskiej w Krzywczy zamieniła się w salę kinową z 1968 roku. Wszystko za sprawą reżysera Jana Jakuba Kolskiego, który wraz z swoją ekipą filmową właśnie ją wybrał na miejsce jednej ze scen do swojego najnowszego filmu „Ułaskawienie”.

”Dodatkowo 19 osób z terenu gminy Krzywcza zostało statystami w wspomnianej produkcji. „Scena w kinie” to nie jedyna scena nagrywana przez Jana Jakuba Kolskiego na terenie tej podrzemyskiej gminy. Jesienią ub. roku ekipa filmowa gościła w Kupnej, gdzie również nakręciła kilka scen. „Ułaskawienie” jest historią o rodzicach żołnierza opowiadaną z perspektywy ich siedemnastoletniego wnuka Janka. Obraz wpisany jest w dramatyczne wspomnienia powojennej Polski.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości