Reklama

Finał WOŚP coraz bliżej

15 stycznia 2017 r. w tysiącach miast i miasteczek w Polsce i zagranicą odbędą się koncerty, imprezy, szkolne festyny i kiermasze, a także występy, pokazy pierwszej pomocy, licytacje, loterie, wystawy czy „Światełka do Nieba”. Łącznie podczas jubileuszowego 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra niemal 1 tys. 700 sztabów. WOŚP-u nie zabraknie i w Przemyślu.

Wszystkie wydarzenia będzie łączyła wspólna idea – tym razem chodzi o zebranie środków niezbędnych do ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz do zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom[paywall].

Znamy już niektóre szczegóły i atrakcje przemyskiej odsłony WOŚP. – Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta na finał, który odbędzie się w Galerii Sanowa. Przygotowujemy szereg atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Będą one utrzymane w rekreacyjno-sportowym i muzycznym klimacie. Serdecznie zapraszam chętnych i pozytywnie nakręconych do wzięcia udziału w jednoczesnym graniu utworu Jimiego Hendrixa Hey Joe, wzorem wrocławskiego bicia rekordu Guinnessa. Myślę, że w Przemyślu uda się uzyskać świetny wynik, jeśli chodzi o ilość osób biorących udział w tym przedsięwzięciu – powiedział szef przemyskiego sztabu Paweł Haliniak.

Zainteresowani będą mogli się sprawdzić w konkursie fotograficznym „Jedno zdjęcie”. Temat konkursu brzmi „Pokaż serce”, a cały regulamin będzie umieszczony na fejsbukowej stronie WOŚP Przemyśl. – Cały sztab pracuje pełną parą. Staramy się zapełnić ten dzień wieloma atrakcjami tak, by z programu imprezy każdy mógł wybrać interesujące dla siebie wydarzenie. Zakończyła się już rekrutacja wolontariuszy. Na ulicach miasta pojawi się ponad osiemdziesięcioro młodych ludzi z puszkami WOŚP. Wyruszą spod Młodzieżowego Domu Kultury – zapowiedział P. Haliniak.– Cały czas myślimy o rajdzie, meczu charytatywnym i oczywiście gwieździe wieczoru. Te kwestie są jeszcze w fazie negocjacji, więc więcej powiedzieć na razie nie mogę – dodał.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2016-12-18 09:31:36

    Żal tej młodzieży , że tak daje sobą manipulować .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    X - niezalogowany 2016-12-18 11:45:42

    Moze i część tego nie trafia tam gdzie trzeba, ale druga część trafia. Młodzi wiedza co robią. Chcą pomagać to pomagają a nie siedzą w domu przed telewizorem i narzekają na cały otaczający ich świat. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wert - niezalogowany 2016-12-18 12:05:23

    Do  X Oni nie pomagają jak chcą pomagać niech idą do szpitala czy hospicjum Oni zbieraja na utrzymanie tego Pana i jego rodziny przez cały rok oraz zbierają na tzw Woodstock

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama