Reklama

Finał WOŚP w Lubaczowie. Mieszkańcy pokazali serce

16/01/2017 17:57

Niemal 100 tysięcy złotych zebrano w powiecie lubaczowskim podczas tegorocznego 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lubaczowski sztab stał na czele kilku podsztabów, pracujących w gminach powiatu lubaczowskiego. W Lubaczowie, Oleszycach i Dachnowie zebrano łącznie 38 706 zł, w Horyńcu-Zdroju – [paywall]10 147 zł, w Cieszanowie – 5 245 zł, w Baszni – 3 415 zł, w Nowym Lublińcu – 895 zł, w Wielkich Oczach – 2 063 zł, w Łukawcu – 3 072 zł. W sumie cały sztab zebrał 66 404 zł.

–Mieszkańcy Lubaczowa i okolic byli bardzo otwarci. Nie spotkaliśmy z żadnym słowem krytyki. Jestem zaszczycony, że mieszkam w Lubaczowie. To jest miasto z sercem – mówi koordynator sztabu Krzysztof Czerniak. – W tym roku bardzo dopisała pogoda – dodaje.

Reklama

W tym roku nowością był podgrzewany namiot na Rynku. W nim czekały gorące posiłki i napoje: żurek, grochówka i kompot. 

Odrębny sztab funkcjonował w Narolu. Tam zebrano ponad 30 tys. zł.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kurwski - niezalogowany 2017-01-17 15:34:23

    świetna sprawa. BRAWO!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama