Niemal 100 tysięcy złotych zebrano w powiecie lubaczowskim podczas tegorocznego 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Lubaczowski sztab stał na czele kilku podsztabów, pracujących w gminach powiatu lubaczowskiego. W Lubaczowie, Oleszycach i Dachnowie zebrano łącznie 38 706 zł, w Horyńcu-Zdroju – [paywall]10 147 zł, w Cieszanowie – 5 245 zł, w Baszni – 3 415 zł, w Nowym Lublińcu – 895 zł, w Wielkich Oczach – 2 063 zł, w Łukawcu – 3 072 zł. W sumie cały sztab zebrał 66 404 zł.
–Mieszkańcy Lubaczowa i okolic byli bardzo otwarci. Nie spotkaliśmy z żadnym słowem krytyki. Jestem zaszczycony, że mieszkam w Lubaczowie. To jest miasto z sercem – mówi koordynator sztabu Krzysztof Czerniak. – W tym roku bardzo dopisała pogoda – dodaje.
W tym roku nowością był podgrzewany namiot na Rynku. W nim czekały gorące posiłki i napoje: żurek, grochówka i kompot.
Odrębny sztab funkcjonował w Narolu. Tam zebrano ponad 30 tys. zł.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
świetna sprawa. BRAWO!!!