Reklama

Finał WOŚP w Przemyślu z niespodzianką!

Tegoroczny, wielki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaplanowany na niedzielę, 31 stycznia, z racji pandemii będzie oczywiście inny niż dotychczas. Na ulicach nie zabraknie jednak wolontariuszy z puszkami, a na scenie Zamku Kazimierzowskiego wystąpią artyści z Podkarpacia, w tym również samego Przemyśla. Wydarzenie będzie transmitowane online. O g. 20 planowana jest niespodzianka!

W tym roku celem orkiestrowej zbiórki jest zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Datki będzie można wrzucać tradycyjnie do puszek. Na ulicach Przemyśla w godzinach od 9.30 do 18 kwestować będzie 35 wolontariuszy.

Tego zadania podejmą się: młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Hotelarsko-Usługowych i Gastronomicznych, Zespołu Szkół w Nehrybce oraz Przemyskie Morsy i członkowie Przemyskiego Klubu Biegacza. Sztab orkiestry przy przemyskim MDK, któremu szefuje Sabina Tomaka-Wiater, wspierać będą – podobnie jak w latach wcześniejszych – Delikatesy Piotruś Pan oraz Hurtownia Opakowań Jednorazowych Domet s.c.

Oprócz tradycyjnych wpłat będzie również prowadzona kwesta online. Pieniądze na rzecz Orkiestry będzie można wpłacać do wirtualnej skarbonki, dostępnej pod adresem eskarbonka.wosp.org.pl.

W dniu finału WOŚP puszka na wpłaty udostępniona będzie także w siedzibie MDK, przy ul. św. Józefa 6.

Z racji pandemii zabraknie w tym roku wielkich orkiestrowych imprez, za to zamkowy koncert, o którym mowa wyżej, będzie można śledzić online od g. 17. O g. 20 warto spoglądać w stronę zamkowej baszty! Tam powinniśmy zobaczyć „światełko do nieba”.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dość - niezalogowany 2021-01-23 09:54:25

    A może już wystarczy? Co pan  na  to panie Owsiak?   Zaufania do  pana kompletnie nie mam,biznes się panu kręci a jak u nas jest wystarczy przejść się ul. Jagielońską.    Radni siedzący na  paru etatach niech panu dają. I prezydent który zgodził się na zaangażowanie MDK i Zamku utrzymywanych za pieniądze podatników.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2021-01-23 10:42:23

    Będzie niespodzianka, Prezydent wraz z kadrowym podają się do dymisji, Siema 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anka - niezalogowany 2021-01-23 10:44:19

    Do .    Tez bym tak chciala.Kto wie???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama