W ubiegłym tygodniu burmistrzowie Jarosławia Waldemar Paluch i Przeworska Leszek Kisiel podpisaniem stosownych umów przypieczętowali pozyskanie przez ich miasta dużych pieniędzy. Ten pierwszy wykorzysta je na walkę o czyste powietrze, ten drugi zmodernizuje Rynek.
O tym, że oba magistraty zgarną duże dofinansowania, wiadomo było już od jakiegoś czasu. W rozmowach samorządowcy podkreślają jednak, że przy realizacji tego typu przedsięwzięć niczego nie można być pewnym przed dopełnieniem formalności i podpisaniem stosownych umów z jednostkami przyznającymi dotacje. Owym formalnościom stało się zadość w ubiegłym tygodniu[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze