Na początku stycznia br. Firma Handlowo-Usługowa „Zuza” Barbary Czarskiej, mieszcząca się przy ul. Zaleskiego w Przemyślu bezpłatnie przekazała sprzęt narciarski (narty, buty narciarskie i kaski) sekcji narciarskiej przy Przemyskim Towarzystwie Narciarskim. Trafił do dzieci i młodzieży z Przemyśla i okolic.
Bazą dla sprzętu są pomieszczenia, udostępnione przez dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu. Część przekazana została młodzieży z popularnego „elektronika”.R. Bal, obok Barbary Jałochy, Mieczysława Jałochy i Marcina Kosterkiewicza, jest także instruktorem narciarstwa w Przemyskim Towarzystwie Narciarskim.
Sekcja prowadzi zajęcia na przemyskim stoku narciarskim we wtorki i czwartki. Rozdali do tej pory ponad 100 par nart oraz ok. 20 par butów i kilkanaście kasków. – Mamy nadzieję, że poprzez tę akcję przyczynimy się do rozpowszechniania narciarstwa i jeszcze więcej osób będzie w pełni korzystać z zimowego szaleństwa, wpływającego pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie – podsumował R. Bal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Akcja super! Fajnie, że są ludzie o wielkim sercu, którzy potrafią dać coś innym. Druga sprawa to to, iż w tle widać godło Polski troszeczkę nieposzanowane. Szkoła powinna o nie zadbać :)
Akcja super! Fajnie, że są ludzie o wielkim sercu, którzy potrafią dać coś innym. Druga sprawa to to, iż w tle widać godło Polski troszeczkę nieposzanowane. Szkoła powinna o nie zadbać :)