W Klubie „Piwnice” w przemyskim Centrum Kulturalnym czynna jest wystawa fotografii Marcina Finia zatytułowana „Zapis koncertowy.”
Na ekspozycję zorganizowaną w ramach projektu „Artystyczne debiuty młodych” składa się kilkadziesiąt zdjęć, które Marcin Fiń zrobił na muzycznych koncertach. Autor, który jak przyznał fotografuje już od ośmiu lat, interesuje się również muzyką i łączy obie pasje. Jego fotografie perfekcyjne pod względem[paywall] technicznym i kompozycyjnym pokazują wydarzenia muzyczne od strony widowni. Ekspresyjne portrety wykonawców, zespoły w scenicznej oprawie, scenki rodzajowe z udziałem artystów, jakie zdarzają się na estradzie. Przyznam, że do mnie najbardziej przemawiają czarno-białe fotografie, w których głównym tematem jest artysta, a nie feeria barw zaprogramowana przez oświetleniowca. W nich najbardziej widoczne są emocje (feeling), bez których nie ma udanego koncertu. Gratuluję autorowi udanego debiutu i życzę, aby na następnych koncertach udało mu się jeszcze głębiej wejść fotografią w atmosferę muzycznego wydarzenia.Kilka zdjęć Marcina Finia. Po więcej zapraszamy do klubu Piwnice w Centrum Kulturalnym, wystawa będzie czynna do końca grudnia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze