W najbliższy piątek, 18 marca, w jarosławskim ratuszu odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne pt. ,,Fundusze europejskie dla podmiotów edukacji". Zostanie przeprowadzone w sali narad Urzędu Miasta. Rozpocznie się o 12.
Konferencja będzie miała charakter szkolenia. Zostaną na niej pokazane możliwosci uzyskania dotacji na przedsięwzięcia edukacyjne o charaakterze infrastrukturalnym. Spotkanie jest skierowane do pracowników placówek edukacyjnych, przedstawicieli samorządów oraz do organizacji pozarządowych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze