Reklama

Fundusze europejskie dla edukacji

17/03/2016 12:18

W najbliższy piątek, 18 marca, w jarosławskim ratuszu odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne pt. ,,Fundusze europejskie dla podmiotów edukacji". Zostanie przeprowadzone w sali narad Urzędu Miasta. Rozpocznie się o 12.

Konferencja będzie miała charakter szkolenia.  Zostaną na niej pokazane możliwosci uzyskania dotacji na przedsięwzięcia edukacyjne o charaakterze infrastrukturalnym. Spotkanie jest skierowane do pracowników placówek edukacyjnych, przedstawicieli samorządów oraz do organizacji pozarządowych.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama