Zapowiadana przy ul. Grodziszczańskiej w Jarosławiu galeria handlowa o powierzchni zabudowy ponad 10 tys. m kw., z parkingiem na prawie 500 samochodów, nie będzie budowana. Właściciel zrezygnował z inwestycji i chce sprzedać pięciohektarową działkę razem z pozwoleniem na budowę.
– Sytuacja rynkowa zmusiła nas do zmiany planów. Teren jest przeznaczony do sprzedaży, ale jesteśmy dość elastyczni – mówią przedstawiciele spółki.– Z ewentualnym inwestorem możemy rozmawiać na różnych płaszczyznach i rozważyć inne propozycje – dodają. Nie zarzekają się, że do pomysłu stworzenia dużego obiektu handlowego w Jarosławiu nie wrócą, ale przy obecnej sytuacji rynkowej taka inwestycja byłaby w mieście nieopłacalna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No a po co ta galeria ???? Może lepiej jakis zakład pracy bo sklepów czy aptek już ci u nas pod dostatkiem !
szkoły 7i9 przekazać proboszczom za 0.2% wartości
może "dobry gospodarz" coś wymyśli, naściągał unijnej kasy na 2 miliony zł - tak przynajmniej chwalił się w sowich ulotkach przed wyborami, teraz niech pokaże jaki jest wspaniały,
"Przeczytałeś tylko fragment artykułu.Chcesz poznać pełną wersję?"NIE.
qwe, jak dotychczas to "doświadczony" burmistrz ściągnął do Jarosławia zaj....go inwestora na Piekarską i Grodziszczańską niczym Tusk do Stoczni Gdańskiej.Cuda panie i zielona wyspa.
zakładu pracy nie opłaca się budować - podatki jak w warszawie
cyt:qwe 21 godzin temumoże "dobry gospodarz" coś wymyśli, naściągał unijnej kasy na 2 miliony zł - tak przynajmniej chwalił się w sowich ulotkach przed wyborami, teraz niech pokaże jaki jest wspaniały, Nie aktualny burmistrz a Wyczawski powinien teraz coś wymyśleć bo n i jego ludziedali dupy!
gość 25.02.2015qwe, jak dotychczas to "doświadczony" burmistrz ściągnął do Jarosławia zaj....go inwestora na Piekarską i Grodziszczańską niczym Tusk do Stoczni Gdańskiej.Cuda panie i zielona wyspa.Jakoś Kaczyński też nie zrobił nic dla stoczni. A za jego czasów zaczęła upadać.poza tym Tusk był na czele rzadu od 2007 a status SG S.A zmieniła w 2006 czyli za czasów Kaczyńskiego
Na Pruchnickiej jakoś nie widać braku zainteresowania zakupami w Jarosławiu. Powiat ponad 120 tys. mieszkańców plus sąsiedni przeworski, a nie ma centrum handlowego z prawdziwego zdarzenia.Ludzie jeżdżą na zakupy do Przemyśla, Rzeszowa. Jak się inwestycja nie zwraca w trzy lata to już się nie opłaca?
"Właściciel zrezygnował z inwestycji i chce sprzedać pięciohektarową działkę razem z pozwoleniem na budowę" TO WSPOMNIANY " WŁAŚCICIEL " NIE WIEDZIAŁ O TYM WCZEŚNIEJ ? DOPIERO TERAZ ZACZĄŁ MYŚLEĆ I KALKULOWAĆ ?
zapytajcie kto sprzedał działkę w sąsiedztwie a od kogo wcześniej kupił jak się dowiecie to wam czapki spadną
brawo panie wyczawski
No a po co ta galeria ???? Może lepiej jakis zakład pracy bo sklepów czy aptek już ci u nas pod dostatkiem !
a ks.andrzej zbuduje akademię ping pong