Reklama

Galerii przy Grodziszczańskiej nie będzie. Inwestorowi się nie opłaca

25/02/2015 08:06

Zapowiadana przy ul. Grodziszczańskiej w Jarosławiu galeria handlowa o powierzchni zabudowy ponad 10 tys. m kw., z parkingiem na prawie 500 samochodów, nie będzie budowana. Właściciel zrezygnował z inwestycji i chce sprzedać pięciohektarową działkę razem z pozwoleniem na budowę.

– Sytuacja rynkowa zmusiła nas do zmiany planów. Teren jest przeznaczony do sprzedaży, ale jesteśmy dość elastyczni – mówią przedstawiciele spółki. 

– Z ewentualnym inwestorem możemy rozmawiać na różnych płaszczyznach i rozważyć inne propozycje – dodają. Nie zarzekają się, że do pomysłu stworzenia dużego obiektu handlowego w Jarosławiu nie wrócą, ale przy obecnej sytuacji rynkowej taka inwestycja byłaby w mieście nieopłacalna. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    7 - niezalogowany 2015-02-25 11:11:50

    brawo panie wyczawski

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    qwas - niezalogowany 2015-02-25 11:17:41

    No a po co ta galeria ???? Może lepiej jakis zakład pracy bo sklepów czy aptek już ci u nas pod dostatkiem !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    7 - niezalogowany 2015-02-25 12:30:10

    a ks.andrzej zbuduje akademię ping pong

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości