– Idąc mostem im. Orląt Przemyskich nie sposób nie odczuć pofałdowań i garbów na nim występujących. To duży dyskomfort dla pieszych, ale i ryzyko potknięcia, a dla matek pchających przed sobą wózek spore utrudnienie.
– Mimo to sytuacja utrzymuje się od dawna i nikt zdaje się nie myśli o tym, jak jej zaradzić. Może czas pochylić się nad wspomnianym tematem i znaleźć jakieś fundusze na remont nawierzchni – dzieli się spostrzeżeniami Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze