– Dziwne rzeczy się dzieją w naszym mieście. Mam tutaj na myśli znikające ławki. Jeszcze niedawno można było korzystać z ławeczki naprzeciwko kościoła św. Trójcy. Była wybawieniem szczególnie dla osób starszych, które czasem, ze względu na stan zdrowia czy kiepskie samopoczucie, potrzebują gdzieś przysiąść, żeby złapać oddech.
Wspomnianej ławki już jednak nie ma. Jakiś rok temu w tajemniczych okolicznościach znikła też z tamtej okolicy ławka zlokalizowana przy murze. Tak samo stało się z tą w parku miejskim, znajdującą się przy figurze „Pastuszka”. Nie wiem, czy ławki znikły z przestrzeni miejskiej na skutek konkretnego powodu i podjętych przez kogoś decyzji, czy po prostu ktoś je wyniósł. Bo jeśli to drugie, to nie wiem, jak można wykazywać taki brak szacunku dla wspólnego, publicznego dobra.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No i to jest właśnie Michalikowo, nie ma gdzie sobie siąść, nie ma gdzie się wysrać itp. itd. etc.
Poszukaj odpowiedzialnych za urządzenie przestrzeni społecznej Michalikowa i podpowiedz, że ławki do parku mogą zamówić w http://www.skatom.com.pl/kategoria/lawki/
No i to jest właśnie Michalikowo, nie ma gdzie sobie siąść, nie ma gdzie się wysrać itp. itd. etc.
Poszukaj odpowiedzialnych za urządzenie przestrzeni społecznej Michalikowa i podpowiedz, że ławki do parku mogą zamówić w http://www.skatom.com.pl/kategoria/lawki/