Powiat jarosławski przypomina, że w samo południe, 11 listopada, w ramach akcji „Niepodległa do hymnu” Polacy na całym świecie zjednoczą się, śpiewając wspólnie Mazurek Dąbrowskiego. Tylko w Polsce w zeszłym roku w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyło się ponad 1000 takich spotkań.
W ramach akcji niektóre miejskie szkoły zaplanowały wspólne śpiewanie na dzień przed rocznicą odzyskania niepodległości.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze