Reklama

Głuchoniemy 41-latek potrącony przez lokomotywę

20/01/2018 10:00

Wczoraj, 18 stycznia br., 41-letni mężczyzna wszedł na tory, po których przejeżdżała lokomotywa. Do zdarzenia doszło w Porębach Furmańskich w gminie Grębów.

Około godziny 14 dyżurny tarnobrzeskiej jednostki policji otrzymał  zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez lokomotywę. Z  ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wszedł na tory kolejowe, po których przejeżdżała lokomotywa bez podczepionych wagonów.   Mężczyzna z poważymi obrażeniami  ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że poszkodowany jest osobą głuchoniemą.  Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną, ustalili świadków. Badanie ustaliło, że 55-letni maszynista był trzeźwy. Policjanci prowadzą dalsze czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.
ahn
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości