Wczoraj, 18 stycznia br., 41-letni mężczyzna wszedł na tory, po których przejeżdżała lokomotywa. Do zdarzenia doszło w Porębach Furmańskich w gminie Grębów.
Około godziny 14 dyżurny tarnobrzeskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez lokomotywę. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wszedł na tory kolejowe, po których przejeżdżała lokomotywa bez podczepionych wagonów. Mężczyzna z poważymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalili, że poszkodowany jest osobą głuchoniemą. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną, ustalili świadków. Badanie ustaliło, że 55-letni maszynista był trzeźwy. Policjanci prowadzą dalsze czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze