Reklama

Gorący posiłek dla osób w potrzebie przed przemyskim magistratem

Jutro, 25 listopada br., rozpoczyna się akcja pod hasłem „Gorący posiłek dla osób w potrzebie”. Oficjalne otwarcie odbędzie się pod przemyskim magistratem o godzinie 16.

Akcja trwać będzie aż do końca lutego 2025 r., przez trzy dni każdego tygodnia – poniedziałki, środy i piątki – przed Urzędem Miejskim w Przemyślu. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do wszystkich, którzy w tym trudnym jesienno-zimowym czasie będą się chcieli posilić ciepłą strawą.

Posiłki będą wydawane od godziny 16 do godziny 17.

Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” oraz Straż Miejska w Przemyślu, a wspierają ją m.in.: szefowa POSiR Greta Ostrowska, dyrektor SOSW nr 1 w Przemyślu Dorota Wiech-Iwaneczko, przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski czy dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu Arkadiusz Skafiriak.

Reklama

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/11/2024 18:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama