Jutro, 25 listopada br., rozpoczyna się akcja pod hasłem „Gorący posiłek dla osób w potrzebie”. Oficjalne otwarcie odbędzie się pod przemyskim magistratem o godzinie 16.
Akcja trwać będzie aż do końca lutego 2025 r., przez trzy dni każdego tygodnia – poniedziałki, środy i piątki – przed Urzędem Miejskim w Przemyślu. Jak sama nazwa wskazuje, skierowana jest do wszystkich, którzy w tym trudnym jesienno-zimowym czasie będą się chcieli posilić ciepłą strawą.
Posiłki będą wydawane od godziny 16 do godziny 17.
Organizatorami akcji są: Stowarzyszenie „Wspólnie dla Przemyśla” oraz Straż Miejska w Przemyślu, a wspierają ją m.in.: szefowa POSiR Greta Ostrowska, dyrektor SOSW nr 1 w Przemyślu Dorota Wiech-Iwaneczko, przewodniczący Rady Miejskiej w Przemyślu Marcin Kowalski czy dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu Arkadiusz Skafiriak.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze