Reklama

Grad medali młodzików UKS „Tramp”

W Głuchołazach odbyły się VI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Jarosław reprezentowali zawodniczki i zawodnicy UKS „Tramp”, działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha. Spisali się rewelacyjnie. Pod wodzą trenera Wiesława Kutyły zdobyli łącznie 8 medali, w tym 4 złote.

W imprezie wystartowało 224 zawodników z całego kraju. Jarosławska ekipa wystąpiła w 6-osobowym składzie. Multimedalistką została Sylwia Zając, zdobywając trzy złote medale (indywidualnie, mikst i drużyna) i oczywiście tytuły mistrzyni Polski. Dawid Nowak wywalczył dwa złota (indywidualnie i mikst). Dwa krążki zdobyła także Natalia Babiak – złoty w drużynie oraz brązowy (i tytuł II wicemistrzyni Polski) indywidualnie. Podobnie jak Joanna Gilowska – dwa brązowe medale (i tytuły II wicemistrza Polski) indywidualnie i w rywalizacji mieszanej oraz Piotr Maciałek (dwa brązowe krążki i tytuły II wicemistrza Polski) – indywidualnie i w mikście. Wreszcie Kinga Oczkowska wywalczyła złoty medal w drużynie.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama