W Głuchołazach odbyły się VI Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików. Jarosław reprezentowali zawodniczki i zawodnicy UKS „Tramp”, działającego przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha. Spisali się rewelacyjnie. Pod wodzą trenera Wiesława Kutyły zdobyli łącznie 8 medali, w tym 4 złote.
W imprezie wystartowało 224 zawodników z całego kraju. Jarosławska ekipa wystąpiła w 6-osobowym składzie. Multimedalistką została Sylwia Zając, zdobywając trzy złote medale (indywidualnie, mikst i drużyna) i oczywiście tytuły mistrzyni Polski. Dawid Nowak wywalczył dwa złota (indywidualnie i mikst). Dwa krążki zdobyła także Natalia Babiak – złoty w drużynie oraz brązowy (i tytuł II wicemistrzyni Polski) indywidualnie. Podobnie jak Joanna Gilowska – dwa brązowe medale (i tytuły II wicemistrza Polski) indywidualnie i w rywalizacji mieszanej oraz Piotr Maciałek (dwa brązowe krążki i tytuły II wicemistrza Polski) – indywidualnie i w mikście. Wreszcie Kinga Oczkowska wywalczyła złoty medal w drużynie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze