Reklama

Grad medali przemyskich tancerzy

Pięć tytułów mistrzowskich, dziesięć miejsc na podium i znakomite poturniejowe recenzje to plon startu tancerzy ze Szkoły Tańca „A – Z” w Krajowych Mistrzostwach IDO (International Dance Organization) w Tańcach Par i Synchro Dance, które odbyły się w miejscowości Ossa koło Rawy Mazowieckiej.

Impreza odbyła się pod koniec kwietnia. Wystartowała w nich rekordowa, 53-osobowa reprezentacja Szkoły Tańca „A – Z” z Przemyśla. Obsadzili niemal wszystkie konkurencje, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych[paywall]. Jak już wspomnieliśmy, przemyscy tancerze 10-krotnie stanęli na podium, z czego w przypadku połowy z nich na jego najwyższym stopniu. Do domu przywieźli także dwa wicemistrzostwa Polski oraz trzy medale brązowe.

Dwa złota zawisły na szyi Wiktorii Markiewicz. Startując wśród solistek, zdecydowanie wygrała w kategorii Caribbean Show Solo (dystansując aż 85 rywalek) z choreografią Black Swan, czyli Czarny Łabędź oraz zdobyła tytuł mistrzyni Polski w Salsa Shines Solo. Tytuły mistrzowskie wywalczyli również: Grupa „Dance Club A – Z Junior” w Rueda de Casino, Grupa „Salsa Dance Club A – Z” w Rueda de Casino Adults oraz Salsa Lady Group „Broadway” z choreografią Nauczycielka w Caribbean Show Formacje Adults.

Srebrne medale zdobyli: Azetki II z choreografią Brzydula w Caribbean Show Group Juniors oraz Bruno Sarnowski i Bartłomiej Filip w Salsa Shine Duo Adults. Wreszcie na najniższym stopniu podium stanęli: Klaudia Godos i Hubert Rajek w Caribbean Show Duo Adults, Azetki I z Oliwierem w choreografii Moulin Rouge w Caribbean Show Formacje Junior oraz Salsa Lady Group „Black Angels” z choreografią Uciekająca Panna Młoda w Caribbean Show Formacje Adults.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama