II LIGA PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET Szczypiornistki SPR JKS-u w ostatniej kolejce pauzowały, ale swoje mecze rozegrały rywalki. W najbliższą sobotę, 19 marca br., o godzinie 19 jarosławianki we własnej hali podejmować będą zespół AZS-u UW Warszawa.
- Pierwotnie spotkanie to miało być rozegrane w ubiegłą sobotę, ale nasza hala była zajęta. Warszawianki skorzystały z przerwy i awansem zagrały z Jutrzenką Płock. Przegrały ten mecz, ale to nic dla nas nie znaczy. Czeka nas walka i trudny pojedynek, ale wierzę, że zespół łapie już swój rytm i będzie dobrze – powiedział Robert Wojtaszek, kierownik SPR JKS.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze