Reklama

Grały tylko rywalki

II LIGA PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET Szczypiornistki SPR JKS-u w ostatniej kolejce pauzowały, ale swoje mecze rozegrały rywalki. W najbliższą sobotę, 19 marca br., o godzinie 19 jarosławianki we własnej hali podejmować będą zespół AZS-u UW Warszawa.

- Pierwotnie spotkanie to miało być rozegrane w ubiegłą sobotę, ale nasza hala była zajęta. Warszawianki skorzystały z przerwy i awansem zagrały z Jutrzenką Płock. Przegrały ten mecz, ale to nic dla nas nie znaczy. Czeka nas walka i trudny pojedynek, ale wierzę, że zespół łapie już swój rytm i będzie dobrze – powiedział Robert Wojtaszek, kierownik SPR JKS.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama