Reklama

Groził samobójstwem. Kilkadziesiąt osób poszukiwało go przez całą noc

Wczoraj przed godz. 21, policjanci z komendy powiatowej w Jarosławiu, otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 26-letniego mężczyzny.

Mieszkaniec gminy Pawłosiów wysłał niepokojącą wiadomość, informującą, że chce targnąć się na swoje życie i ruszył w kierunku lasu w Kidałowicach.

– Ze względu na realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Policjanci sprawdzali kompleksy leśne w Kidałowicach, Widnej Górze, Jankowicach, drogi serwisowe w pobliżu autostrady oraz nieużytki. Poszukiwania równolegle prowadzone były także w okolicach miejsca zamieszkania mężczyzny – informuje KPP Jarosław.

Po godz. 5 policjanci odnaleźli 26-latka w okolicy lasu, w nowo wybudowanym, niezamieszkanym budynku. Przekazano go pod opiekę służb medycznych. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama

W całonocnych działaniach brali udział policjanci z jarosławskiej jednostki, przewodnik z psem służbowym z tarnobrzeskiej komendy, funkcjonariusze Straży Granicznej, strażacy z PSP Jarosław, OSP Kidałowice oraz OSP Pawłosiów.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama