Reklama

Historyczny żurawicki kiermasz świąteczny. Zgłoś się!

Historyczny, bo pierwszy na terenie gminy, świąteczny kiermasz odbędzie się 18 grudnia br. Do jego rozpoczęcia pozostało jeszcze kilka tygodni, ale organizatorzy – tamtejszy urząd gminy – do 25 listopada br. zbierają zgłoszenia.

Z całą pewnością w gminie Żurawica nie brakuje utalentowanych osób. Takich, które w domowych zaciszach tworzą wyjątkowe, świąteczne rozmaitości, m.in.: szopki, stroiki, bombki choinkowe, kartki, kalendarze i choinki, szyją kolorowe skrzaty czy wyrabiają okolicznościową biżuterię.

Wszyscy będą mieli szansę pochwalić się, ale i sprzedać swoje rękodzielnicze cudeńka podczas pierwszego, żurawickiego kiermaszu bożonarodzeniowego.

Organizatorzy do składania (albo wysyłania) zgłoszeń zapraszają także miejscowych przedsiębiorców, właścicieli winnic, sadowników, pszczelarzy, gospodynie oraz producentów żywności naturalnej, tradycyjnej i regionalnej.

Kiermasz odbędzie się 18 grudnia br., na placu przed Urzędem Gminy w Żurawicy.

Udział wystawców w kiermaszu jest całkowicie bezpłatny! Organizator zapewnia chętnym miejsce na straganie wystawienniczym.

Głównym i najważniejszym wymogiem stawianym wystawcy przez organizatora kiermaszu jest schludna i gustowna – a przede wszystkim nawiązująca do atmosfery świąt Bożego Narodzenia – aranżacja stoiska. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się zgłosić jak najszybciej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada br.

Na stronie internetowej UG w Żurawicy (www.zurawica.pl) chętni znajdą więcej informacji, regulamin wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy.

O to wszystko można także zapytać, dzwoniąc pod nr tel. 16 671 33 78 w. 29.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości