W niedzielę, 15 września, mieszkańcy Jarosławia Narodowy Dzień Sportu będą świętować na rowerach. A przynajmniej taki jest plan.
Miłośnicy jednośladów wyruszą z jarosławskiego Rynku punktualnie o g. 10 i po pokonaniu blisko 33 km spotkają się na Bulwarach o g. 17. Dla tych, którzy będą czuli rowerowy niedosyt czeka ekstra-trasa (Łapajówka-Cetula-Radawa GOWiR- Czerwona Wola), by wykręcić kolejne 17 km. Wszystkich, których dosłownie i w przenośni „kręci” aktywne spędzanie wolnego czasu, zapraszamy do zapisów pod nr tel.:166215658 wewn. 22 lub mailowo: mosir@mosir.jaroslaw.pl.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze