W niedzielę, 22 września, mieszkańcy Jarosławia Narodowy Dzień Sportu świętowali rowerowo.
Miłośnicy jednośladów wyruszyli z jarosławskiego Rynku punktualnie o g. 10 i po pokonaniu blisko 33 km spotkali się na Bulwarach o g. 17. Na tych, którzy czuli rowerowy niedosyt czekała ekstra-trasa (Łapajówka-Cetula-Radawa GOWiR-Czerwona Wola), by wykręcić kolejne 17 km. W rajdzie uczestniczyło 115 osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze