Młodzi fotograficy i projektanci-animatorzy znów dostaną szansę na to, by ich prace zostały dostrzeżone i docenione. Instytut Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym organizują 2. edycję Międzynarodowego Konkursu Fotografii i Projektowania Graficznego.
Założeniem konkursu jest pobudzenie zainteresowania szeroko rozumianym zagadnieniem grafiki komputerowej oraz wyłonienie najciekawszych dokonań w dziedzinie fotografii cyfrowej, grafiki artystycznej i projektowej, jak również komputerowej animacji.
Organizatorzy do 3 maja br. czekają na zgłoszenia od zainteresowanych tymi dziedzinami: uczniów szkół licealnych z województwa podkarpackiego, studentów wyższych uczelni z województw: podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego oraz uczniów starszych klas szkół średnich i studentów z Ukrainy oraz Słowacji.
Finaliści konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: fotografii cyfrowej, projektowania i grafiki komputerowej oraz animacji komputerowej. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na witrynie internetowej PWSW w Przemyślu i ILO.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze