Reklama

II Międzynarodowy Konkurs Fotografii i Projektowania Graficznego

Młodzi fotograficy i projektanci-animatorzy znów dostaną szansę na to, by ich prace zostały dostrzeżone i docenione. Instytut Sztuk Projektowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu wspólnie z I Liceum Ogólnokształcącym organizują 2. edycję Międzynarodowego Konkursu Fotografii i Projektowania Graficznego.

Założeniem konkursu jest pobudzenie zainteresowania szeroko rozumianym zagadnieniem grafiki komputerowej oraz wyłonienie najciekawszych dokonań w dziedzinie fotografii cyfrowej, grafiki artystycznej i projektowej, jak również komputerowej animacji.

Organizatorzy do 3 maja br. czekają na zgłoszenia od zainteresowanych tymi dziedzinami: uczniów szkół licealnych z województwa podkarpackiego, studentów wyższych uczelni z województw: podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego oraz uczniów starszych klas szkół średnich i studentów z Ukrainy oraz Słowacji.

Finaliści konkursu zostaną wyłonieni w trzech kategoriach: fotografii cyfrowej, projektowania i grafiki komputerowej oraz animacji komputerowej. Szczegółowy regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na witrynie internetowej PWSW w Przemyślu i ILO.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości