Arnold Perez ze Stalowej Woli najszybciej dobiegł do mety III Oleszyce Półmaratonu. W zawodach Nordic Walking najszybszy był Maciej Pietrasiewicz z Cieszanowa.
Półmaraton został zorganizowany po raz trzeci, a zawody Nordic Walking po raz drugi. Z roku na rok, impreza przyciąga coraz więcej zawodników. – Cieszy nas to, jest to powód do satysfakcji, chociaż wymaga od nas większego nakładu pracy – mówi Zbigniew Dorota, prezes stowarzyszenia Czas na Pomoc, głównego[paywall] organizatora imprezy.
fot.archiwum organizatora
W marszu Nordic Walking najszybszy był Maciej Pietrasiewicz z Cieszanowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.super zorganizowany bieg, polecam biegaczom i gratuluję organizatorom
super zorganizowany bieg, polecam biegaczom i gratuluję organizatorom