Imigrantów z Erytrei zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Huwnikach.
Troje imigrantów z Erytrei (północno-wschodnia Afryka) nielegalnie, pieszo przekroczyło granicę z Ukrainy do Polski. Zostali zatrzymani w miejscowości Leszczyny w powiecie przemyskim. Afrykańczycy, 25-letnia kobieta i dwóch jej kolegów (25 i 26 lat), chcieli dostać się do Niemiec, aby tam podjąć pracę zarobkową. Wyjaśnili, że od kilku tygodni byli w podróży. Z Erytrei udali się do Sudanu, następnie samolotem do Moskwy, potem samochodem do Kijowa i dalej w rejon granicy z Polską. Celem ich podróży miały być Niemcy.
W tym roku to już kolejna grupa nielegalnych imigrantów z Afryki zatrzymana na Podkarpaciu. Łącznie ujęto 12 Afrykańczyków. Dominują obywatele Maroka (6), Gwinei (3) i Erytrei. Łącznie, od początku roku na tzw. zielonej granicy na Podkarpaciu zatrzymano około 100 imigrantów, którzy usiłowali nielegalnie przedostać się do UE.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.widac ze ukry specjalnie puszczaja ta zaraze islamska zeby lazla do polski!!! swinie! mam nadzieje ze od razu wypiepszy sie czarnych do afryki byle gdzie ale do afryki
widac ze ukry specjalnie puszczaja ta zaraze islamska zeby lazla do polski!!! swinie! mam nadzieje ze od razu wypiepszy sie czarnych do afryki byle gdzie ale do afryki