Reklama

Imigranci z Erytrei zatrzymani. Celem podróży były Niemcy

24/07/2018 10:12

Imigrantów z Erytrei zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Huwnikach.

Troje imigrantów z Erytrei (północno-wschodnia Afryka) nielegalnie, pieszo przekroczyło granicę z Ukrainy do Polski. Zostali zatrzymani w miejscowości Leszczyny w powiecie przemyskim. Afrykańczycy, 25-letnia kobieta i dwóch jej kolegów (25 i 26 lat), chcieli dostać się do Niemiec, aby tam podjąć pracę zarobkową. Wyjaśnili, że od kilku tygodni byli w podróży. Z Erytrei udali się do Sudanu, następnie samolotem do Moskwy, potem samochodem do Kijowa i dalej w rejon granicy z Polską. Celem ich podróży miały być Niemcy.

W tym roku to już kolejna grupa nielegalnych imigrantów z Afryki zatrzymana na Podkarpaciu. Łącznie ujęto 12 Afrykańczyków. Dominują obywatele Maroka (6), Gwinei (3) i Erytrei. Łącznie, od początku roku na tzw. zielonej granicy na Podkarpaciu zatrzymano około 100 imigrantów, którzy usiłowali nielegalnie przedostać się do UE.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    56euj67i - niezalogowany 2018-07-24 18:01:28

    widac ze ukry specjalnie puszczaja ta zaraze islamska zeby lazla do polski!!! swinie! mam nadzieje ze od razu wypiepszy sie czarnych do afryki byle gdzie ale do afryki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości