Po raz dziewiąty w dniach 23-24 sierpnia w Przemyślu odbędą IX Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej służb mundurowych – Twierdza Przemyśl 2025. Rozgrywki odbywać się będą na boiskach przy ul Wybrzeże Marszałka Piłsudskiego w godz. 9-18.
Organizatorami mistrzostw są Regiony Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA: Przemyski i Bieszczadzki SG oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG BiOSG przy współpracy z Województwem Podkarpackim-Podkarpackie Przestrzeń Otwarta, Zarządem Polskiego Związki Piłki Siatkowej, Zarządem Polskiej Ligi Siatkówki. Sponsorem głównym mistrzostw jest PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. W mistrzostwach udział biorą reprezentacje poszczególnych służb. Mogą brać w nich udział również drużyny na podstawie indywidualnych zgłoszeń. Pula nagród I-IV miejsce wynosi 10 tys.zł. Turniej wpisany w kalendarz imprez PZPS. Szczegóły na stronach internetowych: ipapodkarpacie.pl, ipaprzemysl.pl, ipabieszczadzki.pl oraz https://www.facebook.com/siatkowkawmundurze
Patronatem honorowym imprezę objęli: Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Sebastian Świderski, Prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A – Artur Popko, Marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl, Prezydent Sekcji Polskiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji – Piotr Wójcik, Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej – gen. bryg SG Tomasz Zybiński, Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie – nadinspektor Jarosław Tokarczyk, Prezydent Przemyśla – Wojciech Bakun i Starosta Przemyski – Bożena Ryczan. W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy.
Szczegóły na plakacie.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze