Jeśli jesteś zdania, że ortografia to pestka, ten konkurs jest stworzony dla Ciebie. Już 8 listopada (piątek) mieszkańcy Jarosławia będą mogli sprawdzić swoją znajomość zasad pisowni, biorąc udział w 12. Jarosławskich Potyczkach Ortograficznych.
8 listopada, o g. 10, w gościnnych salach Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu odbędzie się kolejna już edycja jarosławskiego konkursu ortograficznego, którego uczestnicy powalczą o zaszczytny tytuł Jarosławskiego Mistrza Ortografii. Organizatorzy przedsięwzięcia – powiat jarosławski, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu oraz miejscowa filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im J.G. Pawlikowskiego w Przemyślu wespół z UM Jarosławia, Uniwersytetem Rzeszowskim i tutejszą uczelnią – adresują je do o wszystkich mieszkańców Jarosławia, ale też mieszkańców powiatu i całego województwa. Rywalizacja będzie się odbywać w 3 kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i gimnazjów oraz pozostali uczestnicy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze