Do tragedii doszło dzisiaj rano przy ul. Kąty w Łańcucie.
Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 8. Jak wstępnie ustalili policjanci, pociąg relacji Szczecin - Przemyśl potrącił kobietę. Kobieta zginęła na miejscu.
Na miejscu zdarzenia pracują policjanci wraz z prokuratorem. Ustalana jest tożsamość kobiety.
Ruch kolejowy na trasie Rzeszów – Łańcut odbywa wahadłowo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To kobieta zginęła pod jadącym pociągiem. On jej nie gonił, nie zaatakował. Spotkania ze stalą zawsze prawie się tak kończą.
tak sobie mysle ! ze te ,,spotkania ,, z pociagami to rzecz zaplanowana przemyslana - BO ZA DUZO ! TEGO TYPU ZDZRZEN - a przeciez nikt nie jest gluchy ze pociag nadjezdza ??
To kobieta zginęła pod jadącym pociągiem. On jej nie gonił, nie zaatakował. Spotkania ze stalą zawsze prawie się tak kończą.
tak sobie mysle ! ze te ,,spotkania ,, z pociagami to rzecz zaplanowana przemyslana - BO ZA DUZO ! TEGO TYPU ZDZRZEN - a przeciez nikt nie jest gluchy ze pociag nadjezdza ??
A rodzina? Co z rodziną? Zostają sami...