Przy różnych okazjach podkreślane są walory turystyczne Przemyśla, których miastu niewątpliwie nie brakuje, ale czy są one dobrze wykorzystane? Czy ma ono szanse czerpać korzyści z turystyki i jak to zrobić? Zapytaliśmy o to kilka osób w mniejszym lub większym stopniu zawodowo związanych z turystyką.
W rozmowie z ŻP swoimi spostrzeżeniami podzielili się Grzegorz Hop z Centrum Informacji Turystycznej w Przemyślu, Paweł Jawor, właściciel baru Absynt, Iwona Bobko – kierownik działu edukacji, promocji i wystaw Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej oraz Izabela Surma, menadżer restauracji Cuda Wianki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może napiszecie o tych walorach, których już nie ma np. o coraz bardziej zdewastowanym i sprofanowanym rynku przez nawiedzonych, skretyniałych pro klerykalnych lokalnych kacyków !!!
Może napiszecie o tych walorach, których już nie ma np. o coraz bardziej zdewastowanym i sprofanowanym rynku przez nawiedzonych, skretyniałych pro klerykalnych lokalnych kacyków !!!