– Po raz kolejny trudno nie zwrócić uwagi na zaśmiecone ławki i ich najbliższe otoczenie, zlokalizowane przy ścieżce rowerowej nad Sanem. Jak tu w takich warunkach odpocząć na takiej ławce, skoro towarzyszyć nam będzie taki obskurny obrazek. Ten problem istnieje od dawna i nic w tym względzie nie zmienia się na lepsze. Czy nie ma mocnych na śmiecących i żadnej szansy na bieżące usuwanie śmieci?
– pyta mieszkaniec.

Fot. nadesłane przez Czytelnika
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kilka ławek i problem dla władz miejskich nie do pokonania. W Rzeszowie, np. takich ławek wzdłuż Wisłoka jest kilkadziesiąt a czyściutko aż przyjemnie popatrzeć. Ludzie inni, władze inne...Czasami wstydzę się za nasze władze a i mieszkańcy też nie sa bez winy. Dużo pracy nas czeka od podstaw.
kilka ławek i problem dla władz miejskich nie do pokonania. W Rzeszowie, np. takich ławek wzdłuż Wisłoka jest kilkadziesiąt a czyściutko aż przyjemnie popatrzeć. Ludzie inni, władze inne...Czasami wstydzę się za nasze władze a i mieszkańcy też nie sa bez winy. Dużo pracy nas czeka od podstaw.