Reklama

Jak w takich warunkach odpocząć na ławce? [ZDJĘCIE]

12/01/2025 09:42

– Po raz kolejny trudno nie zwrócić uwagi na zaśmiecone ławki i ich najbliższe otoczenie, zlokalizowane przy ścieżce rowerowej nad Sanem. Jak tu w takich warunkach odpocząć na takiej ławce, skoro towarzyszyć nam będzie taki obskurny obrazek. Ten problem istnieje od dawna i nic w tym względzie nie zmienia się na lepsze. Czy nie ma mocnych na śmiecących i żadnej szansy na bieżące usuwanie śmieci?

– pyta mieszkaniec.

Fot. nadesłane przez Czytelnika

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2025-01-12 16:52:29

    kilka ławek i problem dla władz miejskich nie do pokonania. W Rzeszowie, np. takich ławek wzdłuż Wisłoka jest kilkadziesiąt a czyściutko aż przyjemnie popatrzeć. Ludzie inni, władze inne...Czasami wstydzę się za nasze władze a i mieszkańcy też nie sa bez winy. Dużo pracy nas czeka od podstaw.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama