Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego, sąd zdecydował, że 35-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.
W środę, 17 stycznia, po g. 14 w jednym sklepów przy ul. 3 Maja w Jarosławiu doszło do wymuszenia rozbójniczego. Okazało się, że zamaskowany mężczyzna grożąc ekspedientce nożem zażądał od niej pieniędzy. Gdy ta oddała mu gotówkę, sprawca zbiegł w nieznanym kierunku.
Gdy na miejscu zjawili się policjanci, podczas wykonywanych czynności otrzymali kolejne zgłoszenie o takiej sytuacji, do której doszło w sklepie przy ul. Franciszkańskiej. W tym przypadku jednak ekspedientka wzywając pomocy wypłoszyła sprawcę.
Jarosławscy kryminalni bardzo dokładnie sprawdzili wszystkie zebrane w sprawie informacje i przeanalizowali zabezpieczone nagrania z monitoringu. Kolejnego dnia zidentyfikowali i zatrzymali 35-letniego mieszkańca Jarosławia, który trafił do aresztu. Usłyszał zarzut wymuszenia rozbójniczego i usiłowania wymuszenia rozbójniczego.
Na podstawie zebranego przez śledczych materiału dowodowego, sąd zdecydował, że 35-latek najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Za wymuszenie rozbójnicze grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze