Reklama

Jarosławianin medalistą MMP w kulturystyce

Od 21 do 23 lutego br. w Warszawie trwał Festiwal Sportów Sylwetkowych, będący także mistrzostwami Polski w kulturystyce.

Znakomicie zaprezentował się w nim zawodnik z Jarosławia Aleksander Bulik, który wywalczył dwa medale. Pierwszy, brązowy krążek, wywalczył podczas Debiutów Federacji NPC w kategorii „Kulturystyka klasyczna”. Następnego dnia podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski NPC w kulturystyce jarosławianin powtórzył swój wynik z poprzedniego konkursu i zdobył brązowy medali mistrzostw Polski. W imprezie wzięło udział ponad 650 zawodników, obsada była bardzo mocna, a udział w rywalizacji wzięło wielu utytułowanych zawodników z całego świata.
Gratulujemy!


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tsa - niezalogowany 2020-02-25 22:21:09

    YOUTUBE.COM - WEGETARIANIE I WEGANIE  - KULTURYSCI SPORTOWCY OLIMPIJCZYCYYOTUBE.COM - ZDROWIE SIŁA SPORT BEZ JEDZENIA MIĘSAYOUTUBE.COM - DZIEŃ KULTURYSTY NA SUROWEJ DIECIE

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Trader - niezalogowany 2020-02-28 00:34:10

    https://monitorfx.pl/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    karol.czerw_190 2020-06-17 14:40:59

    Gratulacje!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama