Od 21 do 23 lutego br. w Warszawie trwał Festiwal Sportów Sylwetkowych, będący także mistrzostwami Polski w kulturystyce.
Znakomicie zaprezentował się w nim zawodnik z Jarosławia Aleksander Bulik, który wywalczył dwa medale. Pierwszy, brązowy krążek, wywalczył podczas Debiutów Federacji NPC w kategorii „Kulturystyka klasyczna”. Następnego dnia podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski NPC w kulturystyce jarosławianin powtórzył swój wynik z poprzedniego konkursu i zdobył brązowy medali mistrzostw Polski. W imprezie wzięło udział ponad 650 zawodników, obsada była bardzo mocna, a udział w rywalizacji wzięło wielu utytułowanych zawodników z całego świata.
Gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.YOUTUBE.COM - WEGETARIANIE I WEGANIE - KULTURYSCI SPORTOWCY OLIMPIJCZYCYYOTUBE.COM - ZDROWIE SIŁA SPORT BEZ JEDZENIA MIĘSAYOUTUBE.COM - DZIEŃ KULTURYSTY NA SUROWEJ DIECIE
YOUTUBE.COM - WEGETARIANIE I WEGANIE - KULTURYSCI SPORTOWCY OLIMPIJCZYCYYOTUBE.COM - ZDROWIE SIŁA SPORT BEZ JEDZENIA MIĘSAYOUTUBE.COM - DZIEŃ KULTURYSTY NA SUROWEJ DIECIE
https://monitorfx.pl/
Gratulacje!