Podpułkownik Dariusz Słota objął obowiązki dowódcy stacjonującego w Jarosławiu 14. Dywizjonu Artylerii Samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza. Dowodzący dywizjonem od trzech lat podpułkownik Ryszard Sugalski awansował i będzie służył w Dowództwie Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych.
W czasie uroczystego apelu z udziałem dowódcy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich gen. bryg. Wojciecha Kucharskiego oraz zaproszonych gości żołnierze 14. Dywizjonu Artylerii Samobieżnej przywitali nowego dowódcę. Głównym punktem uroczystości było przekazanie sztandaru dywizjonu oraz podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego. Dowódca brygady w swoim wystąpieniu podziękował zdającemu obowiązki podpułkownikowi R. Sugalskiemu za wzorową i pełną zaangażowania służbę.
fot.Roman Kijanka
Żołnierze wmaszerowują ze sztandarem na uroczysty apel i powitanie nowego dowódcy.

fot.Roman Kijanka
Ppłk R. Sugalski żegna się z żołnierzami dywizjonu, którym dowodził przez trzy lata.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kto był z pokropkiem - "ENDRIUKASA" czy inny i kto śmigał z tacą ???
kto był z pokropkiem - "ENDRIUKASA" czy inny i kto śmigał z tacą ???
a co tam robił wieprz grubba