45-letni obywatel Ukrainy miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
4 lutego, ok, godz. 12.30, w okolicy MOP Zamiechów na autostradzie A4 ciężarowe volvo z naczepą wjechało w bariery energochłonne.
Gdy przybyli policjanci, kierowca spał z główą opartą na kierownicy. Obudził się, gdy otworzyli drzwi kabiny i oświadczył, że jedzie do Niemiec z towarem.
Mundurowi wyczuli woń alkoholu, więc poddali kierowcę badaniu, które wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ukarac zeby odechcialo sie jezdzic i skonfiskowac tira z towarem puscic na allegro.
ukarac zeby odechcialo sie jezdzic i skonfiskowac tira z towarem puscic na allegro.
debil
Brawo, panie Grzegorzu P...