Reklama

Jarosławscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę tira na autostradzie A4

45-letni obywatel Ukrainy miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

4 lutego, ok, godz. 12.30, w okolicy MOP Zamiechów na autostradzie A4 ciężarowe volvo z naczepą wjechało w bariery energochłonne.

Gdy przybyli policjanci, kierowca spał z główą opartą na kierownicy. Obudził się, gdy otworzyli drzwi kabiny i oświadczył, że jedzie do Niemiec z towarem.

Mundurowi wyczuli woń alkoholu, więc poddali kierowcę badaniu, które wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    janek - niezalogowany 2021-02-06 15:43:52

    ukarac zeby odechcialo sie jezdzic i skonfiskowac tira z towarem puscic na allegro.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czykins - niezalogowany 2021-02-06 23:31:13

    debil

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Anons - niezalogowany 2021-02-07 05:40:16

    Brawo, panie Grzegorzu P... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama