Reklama

Jarosławska porodówka wstrzymuje przyjęcia

09/07/2020 16:42

Jak poinformowały władze Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu, do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia planowane pacjentów na Oddział Ginekologiczno-Położniczy. Decyzja ta ma związek z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19.

Komunikat COM jest bardzo lapidarny. Czytamy w nim, że wobec części personelu Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu wprowadzono kwarantannę. W związku z tym, z dniem 9 lipca 2020 r. wstrzymane zostały planowe przyjęcia pacjentów do w/w oddziału, do odwołania. Jarosławska porodówka będzie tymczasowo działać w trybie ostrodyżurowym i w ograniczonym składzie personalnym.

Jak udało nam się dowiedzieć sytuacja znajduje się pod kontrolą. Pacjentka, u której wykryto koronawirusa przebywała na oddziale krótko. Zalecono dezynfekcje pomieszczeń, a ciężarne, które miały rodzić w COM skierowano do placówek w miastach ościennych .

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama