Na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu, w zakładce „turystyka” pojawiły się informacje o bazie gastronomicznej i noclegowej na terenie powiatu.
Są hotele, zajazdy, gospodarstwa agroturystyczne, ale także kawiarnie czy cukiernie. – Intencja jest prosta – pomoc turystom i tym wszystkim, którzy chcą odwiedzić ziemię jarosławską, w zaplanowaniu pobytu.Baza została przygotowana przez Wydział Promocji, Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej Starostwa Powiatowego w Jarosławiu. Jest tworzona na bieżąco, dlatego prosimy wszystkich zainteresowanych o pomoc w aktualizacji danych – wyjaśnia naczelnik wydziału Konrad Sawiński. By dopisać swoją ofertę lub poprawić dane, wystarczy się skontaktować z tworzącymi bazę. Adres: promocja@powiat.jaroslaw.pl, tel. 16 624 62 36.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobra też byłaby informacja, że w Jarosławiu można naciąć się na radnego - idiotę, / któremu podczas pracy zawodowej tj, sekretarzowania widocznie tak uwierała czapa, że teraz mu zaczyna walić w czachę/, który na sesji Rady Miasta zasiadał w kasku ochronnym a w przypływie szału może w przerwie podczas Sesji w okolicach Ratusza np turyście wskoczyć na "barana" .
Dziwny tytuł...Z tekstu wynika, że chodzi o bazę informacyjną. Baza turystyczna to hotele, schroniska, kwatery, pola namiotowe, bary, restauracje, trasy rowerowe, spacerowe, galerie, etc, a tego przecież Starostwo nie tworzy.
wacek opanuj sytuację będą jaja i pomidory na wiosnę
fajnie, wynika z artykułu, że gdyby nie starostwo nie byłoby cukierni, zajazdów, baz agroturystyki itp. .........wielkie brawa dla tak wielkiego zaangażowania
Dobra też byłaby informacja, że w Jarosławiu można naciąć się na radnego - idiotę, / któremu podczas pracy zawodowej tj, sekretarzowania widocznie tak uwierała czapa, że teraz mu zaczyna walić w czachę/, który na sesji Rady Miasta zasiadał w kasku ochronnym a w przypływie szału może w przerwie podczas Sesji w okolicach Ratusza np turyście wskoczyć na "barana" .
Dziwny tytuł...Z tekstu wynika, że chodzi o bazę informacyjną. Baza turystyczna to hotele, schroniska, kwatery, pola namiotowe, bary, restauracje, trasy rowerowe, spacerowe, galerie, etc, a tego przecież Starostwo nie tworzy.
wacek opanuj sytuację będą jaja i pomidory na wiosnę