Reklama

Jechał pijany rowerem. Grozi mu więzienie

16/02/2015 18:40

Mieszkaniec gminy Wiązownica nie tylko jechał na rowerze, mając 1,3 promila alkoholu, ale złamał też sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Policjanci zatrzymali 59-letniego rowerzystę do kontroli drogowej. Z ich ustaleń wynikało, że mężczyzna wsiadł na rower pomimo orzeczonego zakazu sądowego prowadzenia wszelkich pojazdów. Na dodatek badanie stanu trzeźwości rowerzysty pokazało, że ma on ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna odpowie przed sądem za poruszanie się rowerem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara aresztu albo grzywny.
Za niezastosowanie się do orzeczonego zakazu sądowego grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości