Reklama

Jechał pod prąd, dawał łapówkę

09/03/2018 14:00

Za usiłowanie wręczenia łapówki odpowie przed sądem obywatel Ukrainy. Mężczyzna proponował pieniądze funkcjonariuszowi Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Do zdarzenia doszło 25 lutego br., w rejonie drogowego przejścia granicznego w Medyce. Funkcjonariusze patrolujący drogę dojazdową do granicy zauważyli pojazd marki Renault na niemieckich numerach rejestracyjnych, poruszający się pod prąd. Jak się okazało, kierowcą samochodu był 48-letni obywatel Ukrainy, któremu w związku z popełnionym wykroczeniem jeden z mundurowych zaproponował mandat w wysokości 200 zł. W zamian za odstąpienie od czynności służbowych cudzoziemiec podjął nieudaną próbę wręczenia korzyści majątkowej w wysokości 100 złotych. W związku z popełnionym przestępstwem został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości