Reklama

Jechał trójkołowcem całą szerokością jezdni. Miał 3,5 promila alkoholu

Niefrasobliwy 43-latek z fantazją za popełnione przestępstwo i wykroczenia będzie teraz odpowiadał przed sądem.

Jak podała jasielska policja mieszkaniec gminy Osiek Jasielski w czwartek (17 bm.), przed g. 18 w miejscowości Pielgrzymka poruszał się po jezdni trójkołowym pojazdem typu SAM. Sposób, w jaki przemierzał drogę, zwrócił uwagę policjantów. Podejrzewając, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, zatrzymali go do kontroli. Badanie alkomatem pokazało 3,5 promila alkoholu. Dodatkowo 43-latek nie miał  uprawnień do kierowania, a jego pojazd nie był ubezpieczony, a nawet dopuszczony do ruchu.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości