Niefrasobliwy 43-latek z fantazją za popełnione przestępstwo i wykroczenia będzie teraz odpowiadał przed sądem.
Jak podała jasielska policja mieszkaniec gminy Osiek Jasielski w czwartek (17 bm.), przed g. 18 w miejscowości Pielgrzymka poruszał się po jezdni trójkołowym pojazdem typu SAM. Sposób, w jaki przemierzał drogę, zwrócił uwagę policjantów. Podejrzewając, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, zatrzymali go do kontroli. Badanie alkomatem pokazało 3,5 promila alkoholu. Dodatkowo 43-latek nie miał uprawnień do kierowania, a jego pojazd nie był ubezpieczony, a nawet dopuszczony do ruchu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze