Kierująca osobowym fordem wypadła z obwodnicy Ropczyc i dachowała. Do szpitala trafili kierująca i jej pasażer. Nic poważnego się im nie stało.
Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 19 na obwodnicy Ropczyc. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu, a następnie dachowała. 38-letnią mieszkankę gminy Ropczyce wraz z podróżującym z nią synem przewieziono do szpitala, skąd po badaniach zostali zwolnieni do domu. Kobieta była trzeźwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze