W 5 województwach policjanci z wydziałów ruchu drogowego przeprowadzili równocześnie wzmożone działania kontrolno-prewencyjne „Bezpieczna Autostrada A4’’.
Wspólna inicjatywa policji z województw, przez które biegnie autostrada A4 – podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego – miała na celu poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg.
Na Podkarpaciu wiedzie ona przez 6 powiatów: jarosławskiego, przeworskiego, łańcuckiego, rzeszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego i dębickiego. Tam działania prowadzili miejscowi policjanci.
Efekt pracy mundurowych z Podkarpacia?
blisko 100 skontrolowanych kierujących i ujawnienie 78 wykroczeń, w tym m.in. 13 przekroczeń dopuszczalnej prędkości, 10 przypadków nieutrzymania prawidłowego odstępu pomiędzy pojazdami oraz 13 wykroczeń związanych z niezgodnym z przepisami korzystaniem z telefonu komórkowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze