Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu, jako jedyna szkoła na Podkarpaciu uzyskał certyfikat ,,Działamy bez nienawiści”.
Placówka znalazła się w zaszczytnym gronie 10 laureatów wyłonionych z całej Polski. O certyfikat szkoły walczyły, uczestnicząc w konkursie „Akcja bez Nienawiści”, organizowanym w ramach międzynarodowej kampanii w 40 krajach. Jarosławska placówka została dodatkowo wyróżniona za innowacyjne podejście, zasięg i kompleksowość działań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak głupiej informacji, a raczej dezinformacji już dawno nie czytałem. Kto ogłosił konkurs, na czym on polegał, jakie były kryteria oceny i wyłaniania zwycięzców. O braku jakiej nienawiści mówimy, skierowanej przeciwko komu? I czy to znaczy, że w pozostałych szkołach Jarosławia nienawiść występuje, ktoś ją uczniom wpaja? Mamy się już bać?
Tak głupiej informacji, a raczej dezinformacji już dawno nie czytałem. Kto ogłosił konkurs, na czym on polegał, jakie były kryteria oceny i wyłaniania zwycięzców. O braku jakiej nienawiści mówimy, skierowanej przeciwko komu? I czy to znaczy, że w pozostałych szkołach Jarosławia nienawiść występuje, ktoś ją uczniom wpaja? Mamy się już bać?
Podzielam Twój pogląd