Okres wiosenno-letni nas rozleniwia, przyzwyczaja do równej, przewidywalnej jazdy. Zimą nawierzchnia się zmienia, pojawienie się śniegu i lodu skutkuje słabszą przyczepnością lub nawet jej brakiem. Musimy zwiększyć ostrożność, by pojazd nie wymknął się spod kontroli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze