Reklama

Jeśli tworzysz, wystaw to!

23/04/2015 08:40

Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie zaprasza lokalnych artystów, twórców, hobbystów do udziału w wystawie zbiorowej.

Wystawa ma na celu promowanie aktualnej twórczości i nawiązywanie z nią dialogu. Organizatorzy czekają na fotografię, malarstwo, grafikę, rękopisy, poezję, rysunek, rzeźbę i każdy inny rodzaj artystycznej ekspresji własnego autorstwa. Twórczość zostanmie  wyeksponowana podczas tegorocznych Dni Radymna 31 maja 2015 r.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie swojego udziału do 15 maja 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Lwowska 16, tel. 16 628 14 11 lub 530 298 088.


www.radymno.pl


MM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości