– Miło, że w końcu udało się zakończyć prace przy zbiorniku wodnym „Pod Młynem”. Należało się tym zająć i dobrze, że taka inwestycja została wykonana. To miejsce mogłoby się stać jeszcze bardziej atrakcyjne, gdyby pomyślano o systematycznym koszeniu trawy w okolicy i ustawieniu paru ławek oraz zrobieniu jakiegoś chodnika. Zrobiłoby się miło i sympatycznie, byłoby gdzie odpocząć i pospacerować – podrzuca pomysł mieszkaniec okolicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze