Reklama

Jest dobrze, może być jeszcze lepiej

18/06/2016 10:18

– Miło, że w końcu udało się zakończyć prace przy zbiorniku wodnym „Pod Młynem”. Należało się tym zająć i dobrze, że taka inwestycja została wykonana. To miejsce mogłoby się stać jeszcze bardziej atrakcyjne, gdyby pomyślano o systematycznym koszeniu trawy w okolicy i ustawieniu paru ławek oraz zrobieniu jakiegoś chodnika. Zrobiłoby się miło i sympatycznie, byłoby gdzie odpocząć i pospacerować – podrzuca pomysł mieszkaniec okolicy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama