Już jutro i aż do 16 października na terenie Jarosławia zorganizowana zostanie akcja w ramach programu „Jestem widoczny – jestem bezpieczny”. Jej celem jest propagowanie elementów odblaskowych, jako ważnego czynnika wpływającego na poziom bezpieczeństwa zarówno pieszych, jak też rowerzystów.
W tych dniach, jarosławscy harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej uczestniczący w przedsięwzięciu, w środkach komunikacji miejskiej będą rozdawać tematyczne ulotki oraz odblaski wszystkim pasażerom autobusów MZK.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze