– Myślę, że najwyższy czas, aby odpowiednie służby zainteresowały się ścieżką rowerową ciągnącą się z Prałkowiec w stronę Przemyśla. Zarasta trawą i jeszcze chwila i połowy nie będzie widać, co dokumentuje załączona fotografia – denerwuje się Czytelnik.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ścieżki zyskują na wartości.Dzisiaj jazda rowerem ścieżką rowerowa to prawdziwa przyjemność.Zapachy z rosnących traw i innych roślin wsród nich pozwalają głęboko oddychać i cieszyć się,ze jest tak pięknie
Inni wolą tylko asfalt i zapach randapu, trzeba o czymś napisać, wytknąć.... Zawsze jakiś czepialski celebryta się trafi, było by skoszone to źle bo przyroda jest tłumiona, odkomarzanie źle, nie odkomarzają źle, co by nie było to jest źle... i komentowanie sobie samemu swoich wypocin... MASAKRA.
Trole bajkuna cały czas aktywni w sieci! Przestańcie bronić ewidentnego zaniedbania! Przestańcie wciskać ludziom jakieś bujdy o kwietnych łąkach. Myślicie, ze mieszkańcy to debile? Zarośnięte miasto, coś, czego dotychczas nie było! Takiego niedbalstwa, braku troski o miasto jak teraz, to nie mieliśmy przez ostatnie kilkanaście lat! Kiedy ten bajkun poda się do dymisji, przecież człowiek nie nadaje się na to stanowisko!
mieszkaniec sam jesteś trolem i to bagiennym, nie podoba ci się to wyprowadź się tam gdzie nie ma trawy i jest porządek. Proponuję Dubaj...
Debili ci u nas dostatek.Im nie trzeba nic wciskać.Oni wiedzą co im powiedziano np w TV 1Są po prostu debilami i nic więcej.Niektórzy nawet opanowali trudną sztukę pisania.
1. ekipę kosząca widać codziennie w rożnych częściach miasta2. panowie robią co mogą żeby nadążyć z koszeniem bardzo dużego areału powierzchni3. warunki atmosferyczne dają dogodne warunki do przyrostu zieleni w szybkim tempie4. gdyby by miasto nie była tak zadłużone za poprzedniej ekipy, to teraz nie byłoby konieczne liczenie każdej złotówki i oszczędzanie gdzie się da! (to jest jeden z przykładów)5. chłopie jak tamtędy biegasz i narzekasz, piszesz, to daj przykład - weź kosiarkę i wykoś chociaż 10 mętów ale pokaż i zrób coś - tylko nie pisz że płacisz podatki i masz wymagać - ZACZNIJ ZMIENIAĆ ŚWIAT OD SIEBIE I SWOJEGO NAJBLIŻSZEGO OTOCZENIA! BĘDZIESZ ZDROWSZY :)
Czemu miałby nie pisać że "płaci podatki to wymaga" ? Przecież to prawda. Jeżeli się płaci horrendalnej wysokości podatki na utrzymanie miasta, a potem się okazuje że miasto jest zaniedbane to nasuwa się wniosek że coś nie działa.
jaki problem kosiarką przeciąć, nie potrzeba przetargów urządzać , koszt 10 litrów paliwa i ścieżka jest wykoszona. Jest tylko jeden problem, niko i nikomu nie chce sie wysłać pracownika do tego zadania. Przypomne że koszt 40 zł i jest zrobione.
przestań pierd.olić, za to ktoś bierze pieniadze, za zarządzanie miastem bajkun przytula ponad 10 tysi miesięcznie. W dupie mam koszenie nie mojej własności, nie jest to moje zadanie. Jak mieszkańcy mają robić za odpowiedzialne służby, to zamknijmy urząd miejski z tymi dwoma nieudacznymi prezydentami. I przestańcie pierd.olić o zadłużeniu przez poprzedników. Dwa lata już mineły i dłużej na tym powtarzaniu w kółko o zadłużeni u to już żygać się chce. Po to jest prezydent, żeby starać się o kasę, a nie narzekać na poprzedników. Za poprzedników też miasto było zadłużone, ale takiego bałaganu nie było. Oby odwołali ich przed końcem kadencji, bo następne trzy lata dobije to miasto całkowicie.
mieszkaniec2 ma racje, pier...limy za uszami, a dwaj panowie myślą za ponad 10 tys. i nic nie robia. ma racje. i nie ma co mówić, tak każdy chce dyplomatycznie napisać , a mieszkaniec2 powiedział prawdę.
kobieto, co ty za super brednie wypisujesz, a to zdjecie to potwierdza. co ci tam zaroslo?!?!?kosic czy nie kosic - zycie.pl
Jest lato , a więc w modzie jest pisanie o TRAWACH - NIESKOSZONYCH. Przyjdzie zima nawet bezśnieżna , tematem " dyżurnym " będzie STOK NARCIARSKI. Skąd to wiem ? Bo tak jest co roku , tak piszecie od wielu lat w takiej właśnie kolejności .
co ty chlopie piszesz mnostwo komarow z tych traw i napierdala po nogach plus jest wezsza przez te trawsko jak chcesz oddychac roslinkami idz na jakas lake
Najpiekniejsza miejska scieżka rowerwa!Pośród traw wysokich. Zapachy ziół ,kwiatow i niezliczona ilość ptaków, motyli i innych owadów je zamieszkująca. Będąc w mieście można mieć kontakt z prawdziwą przyroda i jej bogactwem.Pieknie ????
@we we typieGdybyś jeździł rowerem lub biegał, to wiedziałbyś że w czasie tych czynności komary człowieka nie atakują (nie są tak szybkie i agresywne)Siedzisz więc pewnie grubasie przed komputerem i piszesz bzdury xdd
Bąki , muchy , komary ,KLESZCZE , super , super i ganiające przez ścieżkę różne stworzenia .
Przecież jest walka z suszą, więc nie koszą.
Ścieżki zyskują na wartości.Dzisiaj jazda rowerem ścieżką rowerowa to prawdziwa przyjemność.Zapachy z rosnących traw i innych roślin wsród nich pozwalają głęboko oddychać i cieszyć się,ze jest tak pięknie
Inni wolą tylko asfalt i zapach randapu, trzeba o czymś napisać, wytknąć.... Zawsze jakiś czepialski celebryta się trafi, było by skoszone to źle bo przyroda jest tłumiona, odkomarzanie źle, nie odkomarzają źle, co by nie było to jest źle... i komentowanie sobie samemu swoich wypocin... MASAKRA.
Trole bajkuna cały czas aktywni w sieci! Przestańcie bronić ewidentnego zaniedbania! Przestańcie wciskać ludziom jakieś bujdy o kwietnych łąkach. Myślicie, ze mieszkańcy to debile? Zarośnięte miasto, coś, czego dotychczas nie było! Takiego niedbalstwa, braku troski o miasto jak teraz, to nie mieliśmy przez ostatnie kilkanaście lat! Kiedy ten bajkun poda się do dymisji, przecież człowiek nie nadaje się na to stanowisko!