Reklama

Jeszcze chwila i ścieżka zniknie [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

25/07/2020 07:54

– Myślę, że najwyższy czas, aby odpowiednie służby zainteresowały się ścieżką rowerową ciągnącą się z Prałkowiec w stronę Przemyśla. Zarasta trawą i jeszcze chwila i połowy nie będzie widać, co dokumentuje załączona fotografia – denerwuje się Czytelnik.


fot.Nadesłane przez Czytelnika
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-07-25 08:27:41

    Ścieżki zyskują na wartości.Dzisiaj jazda rowerem ścieżką rowerowa to prawdziwa przyjemność.Zapachy z rosnących traw i innych roślin wsród nich pozwalają głęboko oddychać  i cieszyć się,ze jest tak pięknie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XxX - niezalogowany 2020-07-25 11:36:27

    Inni wolą tylko asfalt i zapach randapu, trzeba o czymś napisać, wytknąć.... Zawsze jakiś czepialski celebryta się trafi, było by skoszone to źle bo przyroda jest tłumiona, odkomarzanie źle, nie odkomarzają źle, co by nie było to jest źle... i komentowanie sobie samemu swoich wypocin... MASAKRA.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2020-07-25 12:07:59

    Trole bajkuna cały czas aktywni w sieci! Przestańcie bronić ewidentnego zaniedbania! Przestańcie wciskać ludziom jakieś bujdy o kwietnych łąkach. Myślicie, ze mieszkańcy to debile? Zarośnięte miasto, coś, czego dotychczas nie było! Takiego niedbalstwa, braku troski o miasto jak teraz, to nie mieliśmy przez ostatnie kilkanaście lat! Kiedy ten bajkun poda się do dymisji, przecież człowiek nie nadaje się na to stanowisko!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości