Reklama

Jurek Owsiak przekazał karetkę za 609 tys. zł dla szpitala w Przemyślu [WIDEO]

Równo w południe, 01.04.2022, pod główne wejście Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu im. Św. Ojca Pio nową karetką, siedząc za kierownicą, podjechał Jurek Owsiak. Przekazanie nastąpiło na drugi dzień po informacji o kolejnym rekordzie zbiórki podczas 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku wolontariusze zebrali: 224 376 706,36 zł. Zbiórka dedykowana była dziecięcej okulistyce.

W przekazaniu karetki oprócz Jurka Owsiaka uczestniczyli między innymi: dyrektor szpitala Barbara Stawarz, poseł Marek Rząsa, prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, Małgorzata Stec koordynatorka wszystkich przemyskich edycji WOŚP.

Szersza informacja w najbliższym wydaniu Życia Podkarpackiego.


AW
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama