Równo w południe, 01.04.2022, pod główne wejście Szpitala Wojewódzkiego w Przemyślu im. Św. Ojca Pio nową karetką, siedząc za kierownicą, podjechał Jurek Owsiak. Przekazanie nastąpiło na drugi dzień po informacji o kolejnym rekordzie zbiórki podczas 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym roku wolontariusze zebrali: 224 376 706,36 zł. Zbiórka dedykowana była dziecięcej okulistyce.
W przekazaniu karetki oprócz Jurka Owsiaka uczestniczyli między innymi: dyrektor szpitala Barbara Stawarz, poseł Marek Rząsa, prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, Małgorzata Stec koordynatorka wszystkich przemyskich edycji WOŚP.
Szersza informacja w najbliższym wydaniu Życia Podkarpackiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze