„Marsz Światła” to uroczyste przejście ulicami miasta jako forma dziękczynna za św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. W tym roku wyruszy w środę (1 kwietnia) o 20. spod starostwa kierując się na Rynek. Tam uczestnicy złożą znicze i lampiony.
Marsz jest organizowany w Jarosławiu od kilku lat. Uczestnicy zbiorą się pod starostwem i przejdą ul. Grunwaldzką i Grodzką na Rynek. Tam zostaną złożone kwiat, a znicze ułożone w formę "JPII"Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
brawo Panie Burmistrzubrawo Panie Starosto
Burmistrz i Starostastanęli na wysokości zadania a inni nie
Ale, jaja!