Reklama

Jutro „Marsz Światła” w Jarosławiu

31/03/2015 17:28

„Marsz Światła” to uroczyste przejście ulicami miasta jako forma dziękczynna za św. Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta Jarosławia. W tym roku wyruszy w środę (1 kwietnia) o 20. spod starostwa kierując się na Rynek. Tam uczestnicy złożą znicze i lampiony.

Marsz jest organizowany w Jarosławiu od kilku lat. Uczestnicy zbiorą się pod starostwem i przejdą ul. Grunwaldzką i Grodzką na Rynek. Tam zostaną złożone kwiat, a znicze ułożone w formę "JPII"
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-04-01 08:50:46

    brawo Panie Burmistrzubrawo Panie Starosto

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    j - niezalogowany 2015-04-01 09:01:53

    Burmistrz i Starostastanęli na wysokości zadania a inni nie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    profesor - niezalogowany 2015-04-01 15:43:58

    Ale, jaja!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama